Yaşadığınız Aşka Mükemmellik Katan Çiçekler

Yaşadığınız Aşka Mükemmellik Katan Çiçekler

Güller kırmızı renkleri ile sevgiyi, beyaz renkleri ile masumiyeti, pembe renkleri ile de mutluluğu anlatır. Renkleri ile adeta konuşan çiçekler farklı gönderim amaçları ile buketlere yerleştirildiğinde ise üç boyutlu bir hediye halini alır. Çiçek siparişi seçenekleri arasında her özel gün için en fazla tercih edilen buket aranjmanı güllerdir. Bir tane gül karşınızdakine kendini özel hissettireceği gibi üç adet gül ise sonsuz sevgiyi sembolize eden bir uyum oluşturacaktır. 7 gül mutluluk simgesi, 11 gül hep sürecek bir sevgiyi, 25 gül ise kucak dolusu bir sevdayı taşımaktadır.

Anlam olarak zambaklarda zarafetin adresi olmakta ancak estetik açıdan farklı buket seçimleri sağlayan orkideler ise çok daha narin ve asil seçenekler olabilecektir. Farklı aranjmanlarla süslenmiş buket seçenekleri bulunmaktadır. Özelikle vazolar tam bir aksesuar tamamlayıcısı olmakta; küre, kalp, dikdörtgen şeklinde farklı çeşitlerle hediye seçenekleri oluşturulmaktadır. Dilek taşlı fanuslar farklı renkler kullanılarak tasarlanmakta bu sayede tasarımlar kullanılan farklı çiçeklerle çok daha rengârenk bir hal almaktadır.

Çiçek gönder kategorisi altında saksı çiçekleri de bulunmaktadır. Hediye sahibinin sizi hiç unutmamasını istiyorsanız canlı çiçekler en iyi seçenekler olabilecektir. Kır çiçekleri güller, zambaklar ya da orkideler kadar gösterişli olmasa da masumiyetleri ve sadelikleri ile fethedilemeyecek gönül yok gibidir. Önünden geçerken çok beğendiğiniz bir çiçek buketini sevdiklerinize hediye olarak alarak, yaşadığınız ana mükemmellik katmakta tamamen sizin elinizedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bitgesell vs Bitcoin: BTC’nin Çatalı Hangi Özellikleri Sunuyor?

Bitgesell vs Bitcoin: BTC’nin Çatalı Hangi Özellikleri Sunuyor?

En İyi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En İyi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kuyumcu Malzemeleri Nereden Satın Alınır?

Kuyumcu Malzemeleri Nereden Satın Alınır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir