Mantolama Nedir?

Mantolama Nedir?

Yılkar İnşaat ve Metpor Söve & Mantolama olarak Türkiye’de mantolama alanında en iyi firmalardan biriyiz. Firmamız uzman kadrosu ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızdan mail üzerinden ve telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız ile çalışmak isterseniz öncellikle randevu oluşturmaktayız.

Binaların dış yüzeyinde yalıtım malzemelerini kaplama tekniği kullanılarak ısı yalıtımı için uygulama yapılır. Mantolamada temel prensibimiz ısı geçişini engellemek ve ısı kaybının önüne geçmektir. Mantolama hem eski binaların hem de yeni binaların inşaatında enerji verimliliğini artırmak için uygulanmaktadır. Enerji verimliliğini artıran yöntemleri araştırırken mantolama nedir sorusuna cevap bulmuş oluruz.

Mantolamada Hangi Malzeme Kullanılır?

Firmamız işinde profesyonel kişiler ile aldığı işi kesin ve kaliteli şekilde sonuçlandıran bir firmadır. Firma olarak genellikle malzeme malzemeleri olarak ısı yalıtım levhalarında; EPS, XPS, taşyünü levhaları yapıştırma harçları, dekoratif dış cephe kaplama sıvası, ısı yalıtım sıvaları, plastik mantolama dübeli, donatı filesi, subasman profili ve köşe profili gibi en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Mantolama Çeşitleri

Dış cephelerde son yıllarda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evleri, iş merkezlerini ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla uygulanan bu yöntemlerinden birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • İç cephe mantolama

  • Ortadan mantolama

  • Döşemelerde mantolama

  • Çatılarda mantolama

  • Eps mantolama

  • Neopor mantolama

  • Xps mantolama

  • Dış cephe mantolama

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Elektronik Sigara Modelleri

Iqos Elektronik Sigara Modelleri

Sanayi Mutfak Ürünleri

Sanayi Mutfak Ürünleri

Büyük Kolaylık Sağlayan Kompozit Cephe Kaplama

Büyük Kolaylık Sağlayan Kompozit Cephe Kaplama

Isı Yalıtımı Nedir?

Isı Yalıtımı Nedir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir