Green Card Çekilişi Hakkında

Green Card Çekilişi Hakkında

Green Card çekilişi hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Green Card Çekilişi Amerika Birleşik Devletleri’ne yalnızca iş, geçici çalışma, eğitim, turizm veya tıbbi tedavi nedenleriyle geçici olarak yerleşmek isteyenler tarafından istenen vizeleri içerir. İkinci vize kategorisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde daimi ikamet izni almak isteyenler için gereklidir.

Green Card, Amerika topraklarında süre sınırı olmaksızın ikamet etmek, çalışmak, okumak, eşi ve 21 yaşından küçük çocukları ile Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmek gibi şüphesiz avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, ABD vatandaşlığı elde edebilmek için ilk adımdır.

Çalışma Vizeleri

EB 5 yatırımcı vizesi örneğin E-1 veya E gibi diğer “Yatırımcı Vizesi” yerine Yeşil Kart alarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıcı olarak ikamet etme imkanı sunan bir “göçmen vizesi”dir. EB-5 vizesi, ilk iki yıl için Şartlı Daimi İkamet (CPR) statüsünü verir. Bu başlangıç ​​döneminden sonra, yatırımcı, yatırımın tam tutarıyla yapıldığını ve beklenen işlerin Amerikan vatandaşları, daimi ikamet edenlerin yararına yaratıldığını göstermek için gerekli olan koşulların kaldırılması talebini sunmalıdır.

Green Card Çekilişi Alternatifleri

Yatırımcının vize başvurusunda bulunabilmesi için belirli bir yeterliliğe sahip olması gerekmez. Ancak, yatırım yapılacak sermayenin meşru menşeinin, diğer hususların yanı sıra, yatırımcının pay sahibi olduğu yabancı şirketin vergi beyannamesi ve mali tabloları ile menşeini gösteren diğer herhangi bir belge sunularak kanıtlanması gerekir.

Spesifik ihtiyaçlara bağlı olarak yatırımcı, ABD yasalarına tabi herhangi bir şirket şekli kurmaya karar verebilir. Sadece yatırım yapacağı işletme türü dikkate alınarak değil, şirketin bulunduğu eyaletin kanunları da dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Aslında, her bir devletin kendi kurumlar ve vergi mevzuatı vardır.

EB5 vize şartları ya da E2 vizesi nedir konusunda detaylı bilgi almak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vizesi Online Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

İngiltere Vizesi Online Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

İş Güvenliği Toplumların Yaşam Standardını Yükseltir

İş Güvenliği Toplumların Yaşam Standardını Yükseltir

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir